Neem contact op met easyActive

easyActive Biddinghuizen

Baan 24 | 8256AX  Biddinghuizen

T: 0321-33 22 44 | E: biddinghuizen@easyactive.nl

easyActive Delft

Schieweg 89A | 2627 AT  Delft

T: 015-767 6015 | E: delft@easyactive.nl

easyActive Den Bosch

Rijnstraat 224 | 5215EP  Den Bosch

T: 073-6907662 | E: denbosch@easyactive.nl

easyActive Hasselt

Markt 4 | 8061 GG Hasselt

T: 085-1305943 | E: hasselt@easyactive.nl

 

easyActive Heerenveen

De Opslach 5 | 8448GV  Heerenveen

T: 0513-841784 | E: heerenveen@easyactive.nl

easyActive Leiderdorp

Bloemerd 1B | 2352BZ  Leiderdorp

T: 071-589 45 72 | E: leiderdorp@easyactive.nl

easyActive Meppel

Paradijsweg 8 | 7942HB  Meppel

T: 0522-244 114 | E: meppel@easyactive.nl

easyActive Oud-Beijerland

Rembrandtstraat 3 | 3262 HN Oud-Beijerland

T: 0186-622600 | E: oud-beijerland@easyactive.nl

easyActive Tegelen

Kaldenkerkerweg 65 | 5932 CT  Tegelen

T: 077-3737 333 | E: tegelen@easyactive.nl

easyActive Wageningen

Marijkeweg 24a | 6709 PG  Wageningen

T: 0317-413303 | E: wageningen@easyactive.nl

 

 

easyActive in Assen, Biddinghuizen, Delft, 's Hertogenbosch, Heerenveen, Leiderdorp, Meppel, Oud-Beijerland, Tegelen en Wageningen zijn dé plekken voor Zelfstandig Fitness, Groepsfitness en Personal Training. Bij easyActive ben je verzekerd van de beste begeleiding en de persoonlijke aandacht die nodig is om jou je doelstellingen te laten halen. Als je wil kun je starten met een Gratis Weekpas Fitness.

tekst

Zelfstandig Sporten

Ook als je zelfstandig sport helpen wij je om jouw doel te bereiken. Want we letten erg op het juist uitvoeren van de oefeningen en we staan klaar om je daarbij te ondersteunen.

Lees meer
tekst

1:1 Personal Training

Professionele begeleiding die gericht is op resultaat; dat is personal training. Jouw trainer maakt een schema op maat waarmee jij je grenzen verlegt en je doelen elke keer dichterbij komen.

Lees meer
tekst

1:8 Small Group doelgericht sporten

Ben je starter of topsporter? Wil jij samen met een deskundige trainer heel gericht sporten; kies dan voor functioneel trainen in 30 minuten. Je leest het goed: in 30 minuten per keer!

Lees meer
tekst

1:25 Groepsles

Houd je van spinning, yoga of power training? Wil je werken aan kracht, conditie of uithoudingsvermogen? De enthousiaste trainer motiveert en zorgt dat je alles geeft; een les vliegt voorbij!

Lees meer

"Ik merk dat ik trouw blijf komen, door de fijne begeleiding. Sporten bevalt me prima!"

Mevrouw Erms, 66

"De 30Active training is elke keer een persoonlijke uitdaging. En het werkt!"

Sjoerd Knoops, 36

"De sfeer is goed en je wordt echt goed geholpen."

Ineke van Ratum, 30